Winnica Ronadelles

Winnica Ronadelles została założona w 2002 roku przez Jaume Giral, w celu produkcji win biodynamicznych. To właśnie one odzwierciedlą najlepiej subtelność oraz charakter tego terenu. Marzenie, które pozostało niezmienione do dzisiaj, rozpoczęło się w małej rodzinnej winnicy, przeznaczonej do stworzenia wina z własną tożsamością, bazującego na szacunku, zrównoważonym rozwoju i wiedzy poprzednich pokoleń.
Ronadelles zlokalizowana jest w Katalonii, w gminie Cornudella de Montsant, około 40 kilometrów od Tarragony. Winnica położona jest w kilku środowiskach, dostosowanych do szeroko zróżnicowanych typów ziemi oraz rzeźby terenu. Ta dogodność pozwala na produkcję wyjątkowych win różnego rodzaju. Wina z winnicy Ronadelles z natury są wypełnione charakterem ziemi i mikroklimatu.

Bodegas Romero de Avila

Bodegas Romero de Avila jest winnicą, którą stworzyły trzy pokolenia winiarzy, zlokalizowaną w gminie La Solana, w prowincji Ciudad Real, w sercu w Kastylli-La Manchy. Jest to winnica, która angażuje się w rozwój jakości win, łącząc, w zrównoważony sposób, tradycję i nowoczesną technologię w produkcji wina.
Winnica Bodegas Romero de Avila stosuje najbardziej nowoczesną technologię w produkcji wina. Winnica posiada zbiorniki ze stali nierdzewnej oraz systemy kontroli fermentacji wraz z możliwościami chłodzącymi. Wszystkie procesy są poddawane najbardziej rygorystycznym kontrolom jakości, aby zapewnić jak najwyższą jakość win.

Bodegas de Fernandez

Winnica Bodegas de Fernandez została założona w 1920 roku i obecnie jest zarządzana przez trzecie pokolenie rodziny Fernandez. Pierwsze prace odbyły się w miejscu zwanym La Jimena, po czym nastąpiło przeniesienie do miasta Jumilla w 1946 roku. Tam swoją pracę rozpoczęła druga generacja rodziny właścicieli.
Wraz z trzecim pokoleniem, w 1974 roku, winnica przeniosła się na obrzeża miasta, na Avenida de Murcia, gdzie znajduje się do dnia dzisiejszego. Właśnie tu zostały wybudowane nowoczesne obiekty, spełniające wymogi nowoczesnego rynku. Celem winnicy jest ciągłe zachowywanie najwyższej jakości win, tak aby zawsze spełniały wymagania klientów i przyjaciół.

Cortijo de Trifillas

Winnica Cortijo de Trifillas jest zlokalizowana w gminie Liétor (Albacete). Położona jest ok. 700-800 m n.p.m., w klimacie śródziemnomorskim, na brunatnych i wapiennych glebach. Uprawiane są tam winorośla przeznaczone pod różne odmiany rodzimych win, jak Tempranillo, Garancha Tintorera, Monastrell i Verdejo, a także międzynarodowych odmian, m.in. Pinot Noir, Syrah, Sauvignon Blanc czy Chardonnay.
Winorośle złączone są z pionowo ustawionymi kratkami, z których czerpany jest sok z winogron bezkonkurencyjnej jakości. Podczas procesu przestrzegane są rygorystyczne zasady kontroli jakości. Wszystko to powoduje, że wina Cortijo de Trifillas są intensywne, eleganckie i mają niepowtarzalnym smak. Winnica Cortijo de Trifillas to doskonałe, nowoczesne możliwości do produkcji wina. Trunki dojrzewają w dębowych beczkach, a używane urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością. Wszystko to, aby jak najdokładniej kontrolować cały proces.