Show all

Wina hiszpańskie w sklepach Piotr i Paweł w Warszawie

Nasze cudowne produkty, które dotąd nie były ogólnodostępne, wreszcie pojawiły się na sklepowych półkach.

Od niedawna możecie dostać nasze kawy, a także wina w sklepach #PiotriPaweł w Warszawie. Znajdziecie tam m.in. aromatyczną 100% arabikę Cellini Prestigio czy energetyczne mieszanki arabiki i robusty, czyli Cellini Crema Aroma oraz Crema Specjale W ofercie Piotra i Pawła nie zabrakło także kawy rozpuszczalnej Cellini Instant😋 Oprócz tego mała niespodzianka dla miłośników czegoś mocniejszego– w sklepach znajdziecie również nasze wina! 🍷 W ofercie Piotra i Pawła dostępne są już nasze bestsellery – Hacienda De Lietor Blanco, Hacienda De Lietor Tino, a także Bondad Verdejo 🥂🍷😍❤️🍾 To jednak nie wszystko, ponieważ na półkach dostępne są także wina z winnicy Ronadelles – orzeźwiające Cap The Ruc Semi-sparkling czy nieco bardziej wytrawne Cap the Ruc Brut, jak również wiele innych.

Słodkie wino musujące

Prawdziwym hitem okazało się nowe wino Sillares Muscat. Połączenie delikatnej słodyczy i nienachalnych bąbelków sprawia, że to wino pije się z prawdziwą przyjemnością. Swoją premierę na polskim rynku miał również Bondad Tempranillo – niezwykle eleganckie i zrównoważone wino czerwone, oczywiście wytrawne.

Wino prosto z Katalonii Vins i Llegendes D.O.Q. Priorat

Perełką na sklepowej półce jest zdecydowanie propozycja z winnicy Ronadelles – Vins i Llegendes

Słynnych win z tego katalońskiego regionu nikomu nie trzeba przedstawiać, ani nie trzeba nikogo do nich przekonywać – po prostu warto.

*Oferta dotyczy wszystkich sklepów zlokalizowanych w Warszawie z wyjątkiem Piotra i Pawła w Galerii Klif.